| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre seturile de manichiura? Sunt bune de ceva? Merita banii?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu merita!
Sunt 2-3 scule slabe cu un bec de lanterna pentru o gramada de bani.
Sincer, nu merita banii astia, poate 5-6 lei, dar in nici un caz 65.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce seturi te referi?
Sunt vreo 10 feluri, de la cele de 2 lei cu unghii de hartie colorata care se aplica pe unghie, pana la cele de gel ori acrilic ori cele semipermanente.
Deci, tu la care te referi?

| oana5544e5 a răspuns (pentru Violleta2022):

La seturile astea ma refer: http://altex.ro/......-protectie

| RorySan a răspuns (pentru Violleta2022):

Asa este...eu una sunt de acord cu tine

| Violleta2022 a răspuns (pentru oana5544e5):

Nu, nu merita!
Sunt 2-3 scule slabe cu un bec de lanterna pentru o gramada de bani.
Sincer, nu merita banii astia, poate 5-6 lei, dar in nici un caz 65.