| SexyAnon a întrebat:

Hei.

Ce parere aveti despre aparatele FujiFilm? Sunt bune, cum fac pozele? Merita banii?

1 răspuns:
| tuGatita a răspuns:

Am unul...de 12 megapixeli cred. Nu mi-a facut figuri niciodata si scoate fain pozele. Daca is merita banii? ce bani? ca e destul de ieftin. In cazul in care iti vei achizitiona unul si iti va da card la el, cel mai bine pune un card mai scump mai de firma. La mine imi aparea nu stiu ce eroare intr-un timp si credeam ca e de la aparat, se poate strica de la un astfel de card