| MadutzaB a întrebat:

Buna!
Eu am parul foarte ondulat care tinde spre cret, dar ma indrept cu placa.Cu toate astea parul mi se increteste la loc si nu sta. Ce produse as putea folosi ca sa imi stea mai mult timp drept?

7 răspunsuri:
| MadutzaB explică:

O placa de la rowenta ...nu stiu ce model este.Dar nu este ieftina de 60-70 lei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MadutzaB):

Cate grade are?

| MadutzaB explică:

Pana la 200 big grin

| Frunziix3 a răspuns:

Muuuult fixativ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce placa folosesti? Daca e una ieftina nu iti tine parul drept...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e din cauza placii.Cand faci dus sa te dai cu ceva balsam care sa iti faca parul moale si usor de modelat.
Dupa ce se usca incearca sati-l indrepti cu placa. Daca ti se mai face iar ca la inceput, foloseste fixativul.winkingSper sa reusesti iti indeplinesti "dorinta"! Succes!winking

| Mariuta000 a răspuns:

Folosește ceara spray de la avon, este foarte bună