| anonim_4396 a întrebat:

Ce să fac ca atunci când mă epilez pe picioare cu epilatorul care smulge, să nu mă doară atât de tare?

4 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Cred ca daca te dai cu un cub cu gheata sau iti iei un prosop si strangi din dinti

| looooLll a răspuns:

Nu poti faci nimic pentru ca iti smulge parul din radacina, dar daca nu vrei sa nu te mai doara foloseste crema depilatoare de la Farmec care e foarte buna. Fundita?

| PiSy_8986 a răspuns:

Buna.Depilarea cu epilatorul doarelaughingdin propria experienta...happynu prea ai ce face, doar sa iti dai cu crema dupa ce il folosestihappyai putea folosi crema(care nu este indicata deoarece nu smulge pirul si nu persista)sau ceara...deoarece se termina mai repedehappyFunda?>:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia doua guri de vodca si strange din dinti