| Andrada28 a întrebat:

ce sa fac sa imi creasca mai repede unghiile... ale mele nu prea cresc... sad

18 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Trebuie să folosești uleiul de ricin.

| Andrada28 explică (pentru OnuOnulică):

Am folosit si tot degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosește ulei de ricin, cresc foarte repede.

| Andrada28 explică (pentru anonim_4396):

Am folosit ulei de ricin... dar avea si aloe vera sau menta nu mai tin bine minte dar sincer iti spun ca nu a mers sad mersi te :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrada28):

Eu am folosit ulei de ricin simplu, și chiar s-au văzut rezultate.

| Andrada28 explică (pentru anonim_4396):

O sa incerc si ulei de ricin simplu. il aplic cu o pensula de oja curata nu? eu tot asa faceam... app dar cat timp il las sa actioneze? u cum l-ai folosit te :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrada28):

Eu îl foloseam pentru păr și apoi am observat ca îmi cresc unghiile de la el. laughing
lasă-l să acționeze vreo 15 minute.

| Andrada28 explică (pentru anonim_4396):

Mersi :*

| kiri11 a răspuns:

Incearca suplimente care ajuta la cresterea parului ( rapiditatea de crestere a parului este egala cu cea a unghiilor).

| Andrada28 explică (pentru kiri11):

Pai am parul lung pana peste fund si am inaltimea 1.67 ..parul imi creste foarte repede

| PinkPanther001 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin

| Andrada28 explică (pentru PinkPanther001):

Nu a functionat l-am folosit in urma cu ceva timp

| bibi518 a răspuns:

Ulei de ricin sau unghii false in caz ca nu functioneaza big grin

| Andrada28 explică (pentru bibi518):

Auu nu vreau unghii false imi mananca calciu de tot si poate imi cad sad

| Zozolexa a răspuns:

Prima data sa nu le rozi! In fiecare zi trebuie sa le cureti frumos, sa le tai cand e nevoie sa nu iti creasca urat.Nu iti cumpara tot felul de lacuri ca nu functioneaza! Funda? Te pup :*

| Andrada28 explică (pentru Zozolexa):

Nu scumpo nu le rod mai ca nu ma rog de ele da imi creasca si tot degeaba le ingrijesc foarte mult dar degeaba... mersi de raspuns te :*

| Francezu_Napoli_1992 a răspuns:

Cautati un lac mai special

| Andrada28 explică (pentru Francezu_Napoli_1992):

Pff am incercat ft multe mersi de rasp te :*