| Victor195 a întrebat:

Ce pot sa fac sa numai imi creasca unghiile repede? Din ce cauza cresc?(FUNDA :*)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dydydeea a răspuns:

Unghiile iti cresc foarte repede deoarece stai mereu cu mainile prin apa

| gabrielgp a răspuns:

Uauuuuuu iti cresc unghiile, heeee si mie, heeee tuturor, o nu este o invazie laughing, lasand gluma la oparte unghiile cresc pentru ca asa sunt ele cresc ce sa le faci si cand mori unghiile tot cresc intreaba e cine vrei.

| Victor195 explică (pentru gabrielgp):

Stiu ca la orice cresc unghiile laughing Dar mie imi cresc prea repede adica azi mi le tai si maine sau poimaine sunt la fel de mari laughing

| gabrielgp a răspuns (pentru Victor195):

Nu stiu frate poate esti mutant lasale sa creasca si incearca sa le infingi in beton