| FashionPink a întrebat:

Ce sa-i i-au matusii mele de craciun? Eu tin mult la ea. Nu vreau ceva scump sau exagerat. Rapid ajutati-ma. FUNDA!

15 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ce zici de o iconiţă argintată cu naşterea Domnului?

| darrio2007 a răspuns:

Vrei rapid.Dar nu ai spus ce varsta are, ce anume prefera.Rapid si atat.

evenso
| evenso a răspuns:

Cateva idei:

- un set format din fular si o pereche de manusi, fiind utile oricui in anotimpul rece;
- o geanta.
- obiectele hand-made ( de la bijuterii, la fulare, accesorii, pahare, farfurii pictate manual, magneti ce frigider sau decoratiuni).
- o iconita din argint.
- o placa de indreptat parul, sau un ondulator, sau un uscator de par ori poate o perie rotativa.
- o bijuterie mica, ca de exemplu o brosa;
- o cutie de bomboane, frumos impachetata, sau, daca esti destul de mare si te poti descurca in bucatarie, ii poti pregati mamei prajitura preferata;
- un album cu cele mai frumoase poze pe care le-ati facut impreuna;
- diferite produse pentru ingrijirea tenului sau a parului.
- robot de bucatarie sau storcator de fructe.
- daca e pasionata de lectura, de la carti, enciclopedii.
- un tablou de bun gust.
- set pentru birou si obiecte pentru birou.
- un suport de lumanari stilat.
- covorase aromatice pentru sertare.

| DarkBlood32 a răspuns:

Pai ceva pentru iarnawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cumpara-i un ceas,parfum,fa-i o felicitare, un set de farfurii, cesti, bijuterii, lenjerii de pat, ceva personalizat.
Te pup!

| Flaviucu a răspuns:

O bratara, un ceas, un parfum, o geanta, un pulover.

| EvaneSScence a răspuns:

Niste margele, o rama de fotografii sau ceva ornamental - sunt chestiile alea la praktiker de ex, pe la 40 de lei.

| costan a răspuns:

Poate alegi ceva special de aici:
http://bijuteri-online.com/
http://cumpara-haine-online.com/

| 1Voineoska1 a răspuns:

Daca e pasionata de lucrurilie facute in casa, poti sa ii faci ceva handmade! poate ceva pictat de tine, sau ai putea sa ii cumperi o bijuterie mica, dar draguta ca o borsa sau ai putea sa ii cumperi un colier. daca si ea tine la tine ii va placea orice cadou ii dai tu!

| EmanuelaZ a răspuns:

Poate iti va placea ceva de aici. https://www.facebook.com/Ema.bijuteriihandmade

| d4ea a răspuns:

Eu zic ca cele mai frumoase lucruri pe care le poti oferi d Craciun sunt decoratiile sau ceva specific...sa simti spiritul.

| FashionPink explică:

Are 29 de ani.

| AniCasi a răspuns:

Ceva de sezon! Ornamente pentru Craciun.

| YzzaSiiAtat a răspuns:

Paii...ma gandeam sa ii confectionezi o felicitare..si sa ii cumperi un pulover ..depinde ce varsta are si ce culori ii plac... sper ca ti-am fost de ajutor

| Dragutzageo a răspuns:

Cred ca ai impresiona-o cu ceva facut de tine! De exemplu poti sa-i faci o patura sau o cana din lut pictata de tine