| MissUnivers a întrebat:

Vreau si eu sa ma duc la cununia unchiului si matusii mele dar nu stiu cu ce sa ma imbrac pe timpul acesa rece.Ma ajutati? PLizz! Dunda!

Răspuns Câştigător
| Miniiii a răspuns:

Pai draga uite un raspuns,si eu ca si tine vreau sa arat bine in ce ma imbrac si sa nu ma duc intr-o pereche de blugi cu o bluza,ai grija, eu cand am fost la cununie mi-am luat o pereche de colanti un tricou lung si o bluza de trening, faza e ca poate dupa cununie petreceti undeva intr-un restaurant asa ca eu iti sugerez sa iti ei haine de schimb:pup

5 răspunsuri:
| Sisy a răspuns:

O rochie cu bolerou si o palarioara asortata

| Oran2000 a răspuns:

Dau (dunda)big grin.

| MissUnivers explică:

Face la cununie si pe urma mergem afara.

| MissUnivers explică:

M-am decis sa ma imbrac asa: Niste colanti cu funda, o bluzitza cu o fata care e pirat, niste cizme crem si mai vad eu ce.

| ionela_3506 a răspuns:

Daca face la un salon poti sa te imbraci cu o rochie
sau daca nu poti sa te imbrci cu o pereche de colanti si o fusta; o bluza neagra sau alba ca nebgru si alb merge la ori ce si in picioare o pereche de pantofi... astept fundita te pup dulce
:* :* :* :* :*