| anonim_4396 a întrebat:

Inainte ma spalam la cap cu Wash & Go si aveam matreata dupa ce ma spalam!
Am crezut ca e din cauza samponului si l-am inlocuit cu Head & Shoulders, dar tot am matreata!
Ce sampon imi recomandati? Ce redemii naturale sa folosesc?

http://beautycosmetic.biz/images/washgorupture400.jpg
http://www.superdrug.com/content/ebiz/superdrug/invt/700 609/700609_l.jpg
Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| Otilikaa a răspuns:

Eu am avut aceiasi problema si iti recomand fructis

3 răspunsuri:
| pisicuta2884 a răspuns:

Si eu am avut probleme cu matreata si am inercarcat nizoral. Se gaseste in farmaci si costa aprox 40lei

| Tenisi a răspuns:

Eu folosesc un samopn Herboshopy (este de plante si se gaseste doar in farmacii). Si eu aveam probleme cu matreata dar de cand mi-am luat acel sampon nu mai am probleme. Are si balsam si gel de dus din aceeasi serie care este la fel de bun.

| madalinamihaela a răspuns:

Eu iti recomand syoss e foarte bun nu faci matreata parul e foarte matasos si curat