| Biiskrem a întrebat:

Ce șampon îmi recomandați? Am încercat Head&Shoulders, Wash&Go, Pantene, Gerovital Plant și multe alte feluri, dar am, în continuare, probleme cu mătreața, producția excesivă de sebum și aspectul neplăcut al părului.
Mulțumesc.

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Incerca de la plafar, un sampon cu 10 lei Favisan anti matreata.Eu mi-am luat pentru cresterea aprului si era foarte bun, nici nu se termina repede desi nu e atat de mare, iar eu ma spal destul de des.Cand l-am folosit nu aveam matreata, acum am

| vali1985 a răspuns:

Clear e cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shaoma sau Clear.

| DANIEL2001 a răspuns:

Asta m-ar ajuta si pe mine.am incercat toate samponurile.

| Elenakatalina a răspuns:

Nu, Clear nu este chiar atat de bun. Eu una am un par sensibil si Clear-ul imi face matreata. Cep mai bun este Seos si Elseve. :*

| Elena_Andra_1990 a răspuns:

Palmolive, Dove?

| Remus_Stoica_1968 a răspuns:

CAPRA NERA -cauta la firma asta, au produse foarte bune