| MeGustaaaaa a întrebat:

Buna :*
Ce se poarta mai mult la tricourile in culori neon, modele mai largi?
Bratari din cauciuc (cu zodii, mesaje, etc) sau bratarile prieteniei?

3 răspunsuri:
| AndreeaRoxana225 a răspuns:

Da modele mai larti
Bratari de cauciuc cu mesaje gen:best friend; love; peace; passion; confindece '; fun; live strong; etc...
pai daca vrei sa fi la moda poarta asa
o pereche de blugi scurti albastri normal sau daca nu o culoare stridenta cu ar fi rozul fosforescent, galben fosforescent ( mai mult pentru bluze)
tenesi (roz.negru.alb,mov )depinde de garderobatongue
si un lantisor mai deochiat( cu inimoare ceva mai dulce)

pai sper sa te ajute

funda:X?

| Yeollie a răspuns:

Tricourile in culori neon largi..Astea sunt intrend vara asta.:*