| ioana375 a întrebat:

Ce protectie solara imi recomandati?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Eu îţi recomand ulei de plajă deoarece este mult mai eficient decât o cremă.Eu chiar dacă îmi dau cu cremă tot mă ustură şi mi se duce pielea.
Folosesc ulei de 2 ani de zile şi până acum nu am întâmpinat nici o problemă.
Acest ulei de la Gerovital conţine ulei de măsline şi Beta-caroten natural care accelerează bronzarea şi conferă pielii o nuanţă frumoasă, aurie
http://www.ladyshop.ro/blog/tag/creme-cu-factor-de-protectie-solara/
Plus că uleiul nu se duce aşa uşor nici dacă intri în apă şi te ajută să te bronzezi uniform.
însă nu uita să consumi şi legume care te ajută să te bronzezi. Eu consum foarte multe roşii şi ardei şi chiar dă rezultate!
http://revistaplafar.ro/......fect.html_
Succes!

2 răspunsuri:
| SmoKeM a răspuns:

Pai sa mirosi si frumos cea cu nuca de cocos funda?

| Girltpu a răspuns:

Depinde de culoarea pielii, cu cat e mai deschisa cu atat iti trebuie una cu factor de protectie mai mare si invers.