| anonim_4396 a întrebat:

Ce tinuta o sa purtati maine?

24 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Pijamale ca toată săptămâna. Unde să ies?

suntserios
| suntserios a răspuns:

A trecut prima zi, de acum intrebati in fiecare zi cu ce sa va imbracati? chiar nu sunteti capabili sa va alegeti singuri ceva din dulapul ala?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Salut, eu sunt in strainatate, nu e asa nebuneala cu imbracamintea aici.
Am intrebat de curiozitate..sa ma inspir pe maine.o zi buna!

| OnuOnulică a răspuns:

Blugi albastri si o camasa.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Două frunze sus şi una mai jos.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Pantaloni negri, camasa, papion si daca-i frigut si sacouhappy

| vangaelis a răspuns:

happy bluza, pantaloni pe urma cand ajung la munca echipamentulwinking

| Cristina27061999 a răspuns:

Uniforma

| 1234dany5 a răspuns:

Uniforna cred... :Blugi, Camasa blue si vesta (unifora)

| AlessandraCoco a răspuns:

Colanti cu flori, o bluza de culoare
turcoaz, tenisi cu imprimeu de leopard si o sapca cu imprimeu de leopard! happy

| anonim_4396 explică (pentru AlessandraCoco):

Doamne ce tinuta! :O laughing
Nu merg toate.sunt din filme diferite.
Ce urat.

| AlessandraCoco a răspuns (pentru anonim_4396):

Incercam sa te imit pe tine la faza aia cu uratenia! Si nu ti-a cerut nimeni parerea, draga! Esti penala.

| anonim_4396 explică (pentru AlessandraCoco):

Dupa poza ta de la profil, esti o grasa, urata! rolling on the floor Am intrebat doar sa-mi fac o idee si sa ma inspir. laughingrolling on the floor

| AlessandraCoco a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Asta denota invidia ta! Probabil ca esti o greseala genetica! laughing Hey, tu, frumoasa din padurea adormita! Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o penala? P.S : ieri te'am admirat toata ziua la zoo laughing

| anonim_4396 explică (pentru AlessandraCoco):

+Pitipoanca si speecimen esuat. nu pot fi invidioasa pe uan ca tine.am tot ce imi doresc de la viata asta.
Sa nu uitam ca nu ai un gram de cultura!happy

| AlessandraCoco a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuza-ma,ma confunzi cu cineva caruia ii pasa de ce aberezi tu. Dar, totusi iti dau o sugestie : du-te la oftalmolog ca iti pierzi din vedere! laughing

| anonim_4396 explică (pentru AlessandraCoco):

Multumesc de recomandare. nu am nevoie de oftalmolog, este doarimpresia ta.
Si daca aveam o problemao vindecam, dar problema ta nu se vindeca (prostia).

| AlessandraCoco a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine,hai ca ti-am alocat prea mult timp. Esti irecuperabila! Cel mai destept cedeaza!

| 1234dany5 a răspuns (pentru AlessandraCoco):

laughing

| AlessandraCoco a răspuns (pentru 1234dany5):

happy

| anonim_4396 explică (pentru AlessandraCoco):

Cica cel inteligent termina dar ea vad ca nu!laughing Fail!

| Mattx a răspuns:

Profesorii astia zic ca trebuie obligatoriu uniforma...dar nu stiu deocamdata. Asa n-ea facut si anul trecut, ne-au zis vreo 4-5 zile si apoi ne-au lasat sa ne imbracam cum vrem. :*

| candycloudsoflullaby a răspuns:

Blugi,o bluza si un hanorac

| AndreeaCrisstinna a răspuns:

Casual happy.