| BeYourserlf a întrebat:

HelloOoO! Cum accesorizati o tinuta de Scoala si ce accesori purtati la scoala? sunt p a7a :*...

Răspuns Câştigător
| WTFuck a răspuns:

Cu o esarfa faiina si ecusoane cu haine la moda bratari coliere. nasturi sic :* sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| anytimeanywhere a răspuns:

Bentite,brose,cercei si bratari (dar sa nu te scoate forte tare in evidenta adica sa nu aibe culori urate si puternice ceva simplu si natural)
Ps.: si eu trec intra 7 :X

| Ctynnaa a răspuns:

Un colier discret, sau o bratara, sau un ceasbig grin, in niciun caz toatehee hee cercei, de astealaughing:* eu sunt a8ahappy