| anonim_4396 a întrebat:

ce tratamente cu ulei sau de alt gen as putea folosi pentru regenerarea parului si cresterea?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Uleiul de ricin si uleiul de argan

| Chrristina a răspuns:

Uleiul de argan e bun pentru orice. pe langa faptul ca iti face parul sa creasca, il si descurca, regenereaza. e mai bun ca orice alt ulei si e folosit si de multe vedete

| 1234abcd a răspuns:

Ulei de ricin. il incalzesti un pic ( il lasi un pic pe calorifer ) si dupa il aplici la radacina, facand un masaj... il lasi 30 de minute- o ora si dupa te speli in mod normalwinking