| marioneta1991 a întrebat:

Ce tratamente stiti pentru resterea unghiilor?big grin:X

4 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Pune si ancalzeste ulei de masline si tinele acolo pana ce se raceste+an alta zi ancalzesti ulei de ricin si tot 30min le tii.Si an acest timp poti sa te dai si cu lamaie freci bine unghiile

| lallalle a răspuns:

Cresterea unghiilor ...si eu am avut problema aceasta. Uite pentru intarire poti sa le ti putin in ulei de masline caldut, in alta zi poti dizolva niste sare in apa calduta si pui cateva picaturi de lamaie si ink ceva eficient este intaritoru pentru unghii de la avon. FUNDA?

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Cum a spus si @Adynutza: poti folosi ulei de ricin.Este chiar foarte bun, si eu am folosit pentru par si iti recomand.
Bye!

| Adynutza_2910 a răspuns:

Poti folosi ulei de ricin.este foarte bun si pentru cresterea parului si este si natural.il gasesti la farmacie.:*