| antoantonia a întrebat:

Vreau si eu tratamente pentru cresterea unghiilor naturiste daca stiti. dau funda:X::X

Răspuns Câştigător
| dianalalala a răspuns:

Taie o lamaie pe jumate : omana iti bagi degetele intr-o parte si cealata in cealalta parte. Plus ca le si intareste si nici nu le mai poti roade daca iti trece prin cap laughing

2 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Un tratament naturist si eficient este acela de a sta cu mainile in apa foarte mult timp si iti va creste unghiile repede ( acum nu te gandi ca daca stai 15 minute cu mainile in apa iti va creste unghiile intr-o ora de 20 de cm laughing )

| Soborigozaur a răspuns:

Iti pui unghii false si iti cresc (daca ai tic de a le roade)