| madalinaioana08 a întrebat:

Buna cei care suferiti de acnee ce tratamente folositi? sau ati folosit? si cat timp se tine un tratament cu doxicilina si cum se ia? am inteles ca aproximativ 3 luni dar vroiam sa stiu daca exista vreo pauza in aceste 3 luni. multumesc :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 luni e prea mult sa iei doxicilina, iti vei nenoroci stomacul - cel mai probabil faci inceput de ulcer.

| ADRIANAROXANA a răspuns:

Nu iti recomand doxicilina.Mai bine du-te la farmacie si cauta gelul de curatare numit IWOSTIN.Nu este nici foarte scump, dar il recomand.