| Creolina a întrebat:

Buna cine imi da si mie o idee cu ce sa ma imbrac la club? Funda pentru cea mai creativa love struck

Răspuns Câştigător
| Riri a răspuns:

Ce idei are anonimu :))
Daca as fi in locul tau, as opta pentru:
1- military style: rochie military, sau pantaloni cu o bluzita military(neagra sau verde inchis) + accesorii aurii ( nu cum au cocalarii, ci bratari simple, finutze. un lantzisor lung, etc )
2-rochita cu dantela http://jeanettd.blogspot.com/2009/01/latest-buy-asos-black-lace-dress.html cu un ruj rosu, lac rosu, ceva sa nu faca monoton rochia neagra. incaltamintea poate varia de la cizme la botine, etc.
3- animal print( dar nu din cap pana in picoare:)) ) de exemplu o bluza sau o rochie animal print, iar ciorapii/pantalonii/colantii negri.+ accesorii simple,( nu multe, oricum atragi atentia cu ajutorul printului.
4- orice bluza mai finutza, dar fara scilipici si 'armani peste tot, cu colanti sau blugi si ceva cizme cu toc ( mie imi palc cele peste genunchi).
Indiferent de ce alegi, distractie palcuta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sutien pe tine bluza scurta sa ti se vada ce-i mai frumos fsma ofmas f, asmf a si la picior chilotul si pantaloni scurti sa ti se vada ce-i mai frumos.:*

| Creolina explică:

Bey anonimeeelaughing

pe fruntea mea nu scrie curvawinking

asa ca scuteste`malaughing

| SamBureL a răspuns:

Pai, cum este si genu tau. daca asculti
Manele : o rochie roz, ceva mai de fitsa ( cum spun uni ), tocuri inalte, cu o funda in cap...
rock : in blugi negri, tricou negru cu un semn alb, bacheti...
funky : blugi, un tricou cu mai multe culori, bascheti colorati.