| anonim_4396 a întrebat:

O idee cum sa ma imbrac in club diseara?batting eyelashes am 15 ani, sunt fata:*

Răspuns Câştigător
| ღCuteღKissesღ a răspuns:

1. Stilul sport
Majoritatea oamenilor aleg sa se simta lejeri si vor sa scape pentru cateva ore de hainele office si de conduita de la birou pentru a se putea bucura alaturi de prietenii lor, de o seara de dans. Putem sa alegem sa purtam o pereche de jeansi usor decolorati, un top lejer care sa ne permita sa dansam si sa ne miscam in voie si o pereche de tenisi care vor completa de minune tinuta.

2. Stilul atragator si incitant
Atat femeile cat si barbatii isi doresc sa mearga intr-un club si sa atraga privirile celorlalti. Acest aspect face parte dintr-un ritual al flirtului, si stilul vestimentar de acest gen, este adoptat de oamenii indrazneti care pun pret pe aprecierea celorlalti si pe atractia fizica. Lungimea rochitei este cruciala in acest caz si nu in ultimul rand, inaltimea tocurilor confera personalitate stilului nostru.

3. Stilul clasic
Acest stil este preferat de cei care se imbraca in acelasi mod ca si la birou sau in alte locuri pe care le frecventeaza. Cei care au un stil clasic nu doresc sa fie priviti in mod diferit si nu pun pret pe imaginea creata intr-un astfel de mediu.

4. Stilul misterios
Doamnele si domnisoarele adopta un stil vestimentar dominat de culorile rosu si negru pentru a crea in jurul lor un aer misterios. Manusile din dantela neagra, rochitele care ne pun in valoare silueta si tocurile inalte si subtiri aduc un strop de senzualitate si eleganta si nu dau gres niciodata.

5. Stilul extravagant
Acest stil ne permite sa facem combinatii inedite si sa socam privirile celor din jurul nostru. O coafura indrazneata si o floare roz sau rosie asezata strategic intr-o parte, o salopeta care sa ne puna in valoare frumusetea picioarelor si o camasa usor sifonata, o sa impresioneze si o sa atraga privirile celorlalti.

In functie de preferintele noastre, de modul nostru de a ne exprima si de genurile de cluburi pe care le frecventam suntem liberi sa adoptam un stil care ne face sa ne simtim noi insine si sa ne bucuram la maxim de distractie alaturi de prietenii nostri.

http://www.eva.ro/......-2545.html

http://crissakfashion.wordpress.com/......-bun-gust/

http://www.divahair.ro/......_un_party_

http://www.femei-moderne.ro/......,5478.html

http://fashion.mozku.com/......i-in-club/

18 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Cu ce interes te ducihappy

| RoseOfTheFire a răspuns:

Hai frate ce ma enerveaza intrebarile asta fara inteles ''cu ce sa ma imbrac '' pai degeaba iti spunem noi cu ce sa te imbrac daca tu nu ai haina aceea deci te imbraci cu ce te aranjeaza mai bine eu zic sa iti pui niste pijamale ai arata mult mai bine in ele la varsta pe care o aiwinking

| Pavel_Ioana_1997 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Fata nu știe cum sa se îmbrace într-un club...în loc s-o iei la misto ai putea s-o ajuți și tu putin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fusta pana la calcaie, plover pe gat, batic in cap, pantofi cu siret.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

In costum...in costumul lui eva

Răspuns utilizator avertizat
| ealextpu a răspuns:

Pentru incaltaminte poti alege de aici : http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

| maooops a răspuns:

La 15 ani cred ca te prinde bine pijamalele!

| chupachups1234 a răspuns (pentru maooops):

Si tie ti-ar prinde bine limba romana happy

| izabelalessia a răspuns:

Pataloni scurti si un tricou/maieu/camasa cu maneca scurta...sau colanti si o bluzita de vara..si tocuri binenteles sau poti opta pentru cizme de vara fara toc.

| criss99991011 a răspuns:

Nu mai faceti misto a devenit adolescenta nu mai are 12 anilaughing...Eu iti recomand o rochita scurta mulata pe corp de o culoare argintie aurie ceva stralucitor, sau daca nu ai niste pantaloni scurti si un tricou de culoare neon!

| moldovianu a răspuns (pentru criss99991011):

Da ai dreptate..are 15. laughing.e chiar matura. uitate draga la tine in oglinda... apoi in sifonier... apoi iar in oglinda, intelegi tu, doar "esti mare"laughing)

| criss99991011 a răspuns:

Si parul intins pe spate!

| PaulaMihoc a răspuns:

Depinde in primul rand de stil. Mie imi place sa ma imbrac intr-o pereche de blugi stransi si o bluza cu un decolteu normal. Pentru sfaturi si idei poti gasi inspiratie si aici http://bit.ly/imbracaminte-club

| paty123 a răspuns:

Poti. poti sa-ti iei un maieu sexy si o pereche de iegari negri scurti sau blugi scurti, si poti sa le asortezi cu accesorii si niste cercei lungi, si parul in coc dezordonat sau intindetil :* FUNDA?:*

| lovemeanymore a răspuns:

O pereche de blugi scurti, un tricou dragut si tocuri ..eu asa ma imbrac cand merg in club, mi se pare dragut happy

| Arihanna a răspuns:

O rochita nu prea scurta si tocuri sau pantofi fara toc.

| Cassy_Cassyana_2000 a răspuns:

Pei, poti sa te imbraci intr-un tricou lejer si o fusta scurta! Asta este parerea mea... sper ca te-am ajutat!