| Larisa7883 a întrebat:

Ce sampon sa folosesc pentru cresterea parului?

Răspuns Câştigător
| Denisa_3303 a răspuns:

Intr-adevar faptul de ati tunde varfurile te ajuta foarte mult in cresterea parului si de asemenea iti face un par sanatos.Incearca sa ai grija ca parul tau sa fie unul sanatos si efectele vin de la sinehappy

3 răspunsuri:
| Larisa7883 explică:

Da, ii tund varfurile des... dar degeaba, tot nu creste repede...si am grija de el.

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Niciunul.ca sa creasca mai repede...se zice ca trebuie sa nu-l bagi in seama.winking

| Bubbleh a răspuns:

Mai poti sa iti tunzi varfurile ca sa creasca mai repede dar nu cred ca samponul are efecte.

Pa, pa.