| ana_3285 a întrebat:

cine imi recomanda si mie un fond de ten bun la un pret accesibil? multumesc

4 răspunsuri:
| gabriela_7244 a răspuns:

Daca cunosti vreun reprezentant amway, cerei fondul de ten de la beautycycle, este f bun, lasa pielea sa respire si nu coste f mult. daca nu cunosti nici un reprezentant amway cauta-ma yo_daby@yahoo.com pentru mai multe detalii

| Antonia02 a răspuns:

Si eu folosesc fondul de ten Giordani gold de la oriflame si pentru tenul meu e foarte bun.Costa pana in 30 de lei

| Ony_1212 a răspuns:

Eu folosesc Giordani Gold de la Oriflame, este foarte bun şi nu-i foarte scump! Acum calitatea cere şi un preţ mai ridicat! Dar în orice caz e destul de accesibil!

| anytabella24 a răspuns:

Eu folosesc de ceva timp Stay Mate de la Rimmel London. Mie mi se pare foarte bun, costa 23de lei... acum este oferta, iti dau cadou o pudra!