| youandmeislove a întrebat:

Buna cine imi zice si mie ce catalog de fashion si beauty este mai convenabil avon, diva, oriflame etc..mai dati-mi exemple de cataloage gen de astea plz si explicati-mi cum sunt. funda love struck

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai este Hemel, Federico Mahora.
Vezi pe situ-rile lor.
La mulți ani!
Pa, pa.

| Denysse92 a răspuns:

Ladys
42% discount maxim la produsele comandate! Lady's este o companie tanara ce promoveaza produse cosmetice de foarte buna calitate cu preturi foarte accesibile. Chiar mai ieftine decat alte firme precum Avon, Oriflame sau altele...Sunt produse pentru toate buzunarele...Clientii mei sunt foarte multumiti. Daca vrei sa te convingi si sa afli mai multe, lasa-mi un mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este Avon,Oriflame,Diva, Lady's, Federico Mahora, cel mai convenabil dupa mine este Oriflame, ti-l recomand.
Te pup!

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Buna, cel mai convenabil este Avon, nu are preturi foarte mari!

| radupopa a răspuns:

Ar fi:Avon, Oriflame, Diva, Lady's, Federico Mahora si Hemel. Cele mai convenabile sunt Avon si Oriflame.

| mirunik2you a răspuns:

Eu cred ca Yves Rocher!