| maryMihaela a întrebat:

Cine poate sa imi spuna niste diete de slabit? vreau in zona burtii si a soldurilor. Vreau sa slabesc mult si repede. va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| valdevici a răspuns:

Eu am slabit 12 kg in 2 luni. E destul de bine, si am folosit pastile pentru slabit naturale Acai Berry Diet. poti incerca si tu http://www.acaidieta.com

| xoxo_4430 a răspuns:

Cate kilograme si ce inaltime ai'? cat vrei sa slabesti'? In zona burtii nu o sa slabesti decat cu exerciti'!

| maryMihaela explică (pentru xoxo_4430):

Eu am 1, 65 m si 65 de kg as vrea aproximativ 10 kg sa slabesc. Sti vreun regim? help me