| alexya19 a întrebat:

Cine stie daca perlele de la avon pentru bronzat te bronzeaza ca lumea sau te face rosie?big grin plz astept raspuns...:*

Răspuns Câştigător
| eek a răspuns:

Sunt reprezentant.si perlele bronzante te inchid la culoare.sunt auriu cu maroniu. daca ai un ten mai bronzat se potrivesc foarte bine. oar cele iluminatoare sunt pentru un ten deschis. spre roz.si iti dau un plus de stralucire... mie imi plac cele iluminatoare

6 răspunsuri:
| AGGA a răspuns:

Nu sunt reprezentant deci nu o sa fac reclamalaughing, eu mi-am cumparat si sunt eficiente zic eu acum de bronzat nu te bronzeaza iti da o culoare placuta obrajilor asa un bej fain oricum nu te face rosie da sunt mai multe nuante cred eu am auri cu maro si iti recomand si tie (tenul meu nu este inchis da nici albbig grin)kiss

| Dede_1899 a răspuns:

Depinde de pielea ta, de tenul tau. La unele prinde la altele chiar afecteaza. Ai putea sa iti cumperi si sa dai putin pe o parte mica din piele sa vezi ce efect are asupra pielii tale.Cred ca asa e cel mai sigur.Succes!

| Zăppă a răspuns:

Depinde de tenwinking
pe mine ma bronzeaza ca lumeahappy

| cosmic_ray a răspuns:

Nu te fac rosie happy doar da cu pensula de pudra peste perle si fa-ti umbre pe obraji.arata super fain. dar sincer eu nu le-as fi comandat. le-am primit ca si cadou de reprezentant.phi fihappy

| alex88 a răspuns:

Te face mai ciocolatie

| Deutzee a răspuns:

Te bronzeaza in sesnsul ca iti inchide culoarea tenului... dar nu le folosi in exces ca are efect soc!laughing