| Girl123girl a întrebat:

Perlele pentru bronzat de la Avon se aplica in locul pudrei? adica e ca o pundra? sau trebuie aplicata pe fata inaintea expunerii la soare. doar se cheama "perle PENTRU bronzat", nu?laughing

Răspuns Câştigător
| Ezyo a răspuns:

Perlele pentru bronzat de la Avon se aplica in locul pudrei dar nu da cu ei inainte sa te expui la soare. happy

3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Doamne,nu! Cum sa te dai cu ele inainte de a te expune la soare?
Perlele alea sunt pentru a oferi tenului un luciu mai special, sa zic asa. Le poti folosi seara cand iesi in club. Ziua arata cam ciudatel pentru ca iti fac tenul sa luceasca. E mai bine sa nu mai folosesti su pudra daca ai perlele bronzante. Iti vei incarca muult prea mult tenul daca te dai cu amandoua.
Uite si aici cateva sfaturi : http://www.machiajul.ro/tag/perle-bronzante/

| DعeutZa a răspuns:

Nu laughing.se aplica in locul pudrei sa iti dea fetei o culoare mai bronzatabig grin

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici despre perlele iluminatoare de la Avon, pe care mi le-am cumparat

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/