| aNNa_5162 a întrebat:

Poti sa faci alergie la piele pe fata de la perlele pentru bronzat de la avon?happy

Răspuns Câştigător
| andreeaw a răspuns:

NU. cunosc ff multe fete incantate de perlele respective. multe prefera sa stranga bani si sa-si cumpere perlele decat alte blush-uri.
dar acum, depinde de ten. daca tu ai tenul mai sensibil, foloseste altceva :) www.avonstore.ro

4 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva.

| Farcas a răspuns:

Da se poate. Daca esti alergica la unul din factorii din care sunt facute perlele, poti face alergie.

| PinkY a răspuns:

Probabil acele perle contin un anume ingredient pe care pielea ta nu il suporta si atunci tenul tau reactioneaza la acest produs.

| procust a răspuns:

Daca ai sensibilitate la unul dintre componentele din care sunt facute perlele sau ai un ten foarte sensibil!