| Pitique a întrebat:

Cred că aţi mai auzit această întrebare de multe ori aşa că aş vrea să-mi ziceţi scurt şi la obiect. Vreau să slabesc, sunt bune abdomenele şi genoflexiunile?

Răspuns Câştigător
| Djibouti a răspuns:

Prin abdomene si genoflexiuni iti tonifici muschii, atata tot! Pentru a slabi trebuie sa tii si o anumita dieta.
Incearca sa mananci mai putin, sa bei cat mai multa apa ( min 2 litri pe zi ) si pe langa astea poti sa faci abdomene si genoflexiuni, asa iti vei tonifica muschii abdomenului si fesierii.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun "sport" ce te ajută să slăbeşti este sex-ul. Plăcut şi util. happy

| Laura927 a răspuns:

Bineînțeles ca te ajuta, chiar dacă nu schimba kg de pe cântar dar vei arată mult mai tonificata.
Vei pierde grăsime si vei câștiga masa musculară = aceeași greutate doar ca tonificata.

| gabiunder a răspuns:

Da, sunt bune, te vor ajuta dar incearca si alergatul, va fi eficient big grin

| reduceri a răspuns:

Exercitiile fizice sunt binevenite intotdeauna si chiar recomandate dar trebuiesc sustinute de o alimentatie corecta, gasesti mai multe sfaturi daca doresti despre cum sa mananci sanatos si sa slabesti: http://ofertereduceri.info/retete-de-slabit/