| GabrielaBi a întrebat:

Buna,as vrea sa slabesc 2 kg.
Din cate am inteles alimentatia nu e suficienta daca lipseste sportul.
Ideie n-am ce exercitii sa fac, unii spun ca m-ar ajuta genoflexiunile si abdomenele, altii spun de aerobic.
Cine ma poate ajuta cu video-uri de pe Youtube ca sa le pot face acasa, dar sa fie 100% folositoare.

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Nu te amagi cu genoflexiuni.
Mersul pe jos intr-un ritm accelerat sau alergatul face minuni! In plus, nu ai nevoie de antrenor. Pune-ti muzica in casti - ceva care sa-ti dea energie si iesi din casa! Fa-ti din mers rapid sau alergat mod de viata! Da rezultate!