| AvalohAlyn a întrebat:

Abdomenele te slabesc sau nu? Vreau dovezilaughing

Răspuns Câştigător
| Dracoola a răspuns:

Marirea masei musculare duce la arderea grasimilor, deci te pot ajuta la slabit, adica la micsorarea tesutului adipos.

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Abdomene doar iti maresc masa musculara de la abdomen. Nu te ajuta si la slabit.

| Madalin01 a răspuns:

Abdomenele sunt pentru abdomen. Nu pentru slăbit happy

| Dracoola a răspuns:

Decat sa nu te misti deloc mai bine faci si abdomene, totusi sa nu crezi ca daca faci numai abdomene, vei avea un abdomen plat. Totusi, asa cum am mai zis, pentru sanatate orice miscare (daca nu0i vorba de o prea mare fortare) este binevenita.

| CaziPloaie a răspuns:

Da,daca ai colacei la burta, faci masa musculara laughing