| Xanor a întrebat:

De ce baietilor le plac de fete frumoase si bune?

32 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Atractia e involuntara, asa ca nu noi decidem ceea ce ne place sau ceea ce nu ne place

| Drimmero a răspuns:

E vina noastra pentru ca ne atrag acele fete?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Lui i-ar plăcea să ne placă alea urâte ca să îi rămână cele frumoase lui.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Posibil aceasta schema.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Https://www.facebook.com/manchesterunited/videos/10154217598637746/

Uite ceva ca să prinzi puțină încredere. :*

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Doar sa bagi cutitul in rana stii/

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Asta e ceva mai recent :
https://www.youtube.com/watch?v=9A_r-3PlyqY

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Adevărat însă meciul nu a fost pe Old Trafford.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Eu altceva am vrut sa subliniez,, scorul reusit. E mai mult decat evident ca va batem sambata,, chinuit... dar punctele le ia Arsenal!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Singurul lucru pe care îl veți lua vor fi golurile.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Intepaturi de derby, mai sunt 4 zile pana la meci, vor trece precum vantul,, e destul de devreme meciul, e gandita toata treaba, ca eu sa am toata ziua la dispozitie sa ma bucur.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce a intrebat baiatul si ce ii raspunzi tu...

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu i-am raspuns lui in primul rand,, discutam cu @TotNot, dar chiar asa vrei sa te bagi in seama?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu consider ca ceea ce ai ''discutat'' tu, nu are nicio treaba cu intrebarea. La asta m-am referit!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Altceva? Nu e cazul sa vorbesti despre nelogica din spatele unor raspunsuri( nu toate).

| Doub a răspuns:

Nu eşti băiat?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ce barbat ar vrea sa faca niste copii care sa arate ca maimutele? Ai timp sa ii bati de cate ori te uiti la ei sau trebuie sa mai faci si servici?

| syd a răspuns:

Mie imi plac doar fetele cu masina si bani si loc de munca stabil si pe care le agreeaza mama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu credeam ca baietilor le plac fetele bune si totusi rele.laughing

| mbncf a răspuns:

Pentru că și fetelor le plac băieții frumoși și buni.

| Florentina9210 a răspuns (pentru mbncf):

Mi-ai ''furat'' raspunsul! ne plac baietii frumosi, buni si ai uitat ceva..si cu bani!

| mbncf a răspuns (pentru Florentina9210):

Și mașină, mușchi, carduri laughing Glumesc.

| Florentina9210 a răspuns (pentru mbncf):

E adevarul adevarat! De ce sa ne mintim ca putem iubi unul cu bicicleta cand putem iubi unul cu un Bugatti?

| mbncf a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu știu de dorințele tale, dar eu țin mult mai mult la caracterul respectivului, decât la mașina pe care o are sau nu. E ok dacă le are, dar dacă tipul e prost grămadă, degeaba.

| Florentina9210 a răspuns (pentru mbncf):

Ai dreptate. Insa, sunt destui infatuati care nu poseda asa ceva si culmea le mai place sa si profite.

| Drimmero a răspuns (pentru mbncf):

Las-o,, e evident ca isi vede doar de ograda ei/

| mbncf a răspuns (pentru Drimmero):

Dacă găsește pe unul și cu bani și deștept, bravo ei laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru mbncf):

Am gasit deja.winking

| mbncf a răspuns (pentru Florentina9210):

Bun. Să ai grijă de băiatwinking

| Florentina9210 a răspuns (pentru mbncf):

I will

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Flory atractia nu vine voluntar,uni tiau cumparat ferari si tot degeaba, barbati frumosi si bogati sunt rari, iar cand vb vorba de iubirea nu banii creaza iubirea, cand iubesti iubesti indiferent ce caracter sau situatie are, cel mai greu e cand nu mai simti atractie fizica

| Xanor explică:

Ma refer nu la faptul ca e involuntar dar de ce? asa ne-a creat dumnezeu? atunci de ce