| MaryyraM a întrebat:

cu ce crema as putea sa ma epilez pe picioare? ..cu ce pret, dar si ce calitate? ..si unde as putea sa o gasesc. funda! love struck
P.S.pentru primul meu epilat big grin

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce cremă și de ce nu ceară?
Mergi la un salon, pentru început și apoi ai să te faci și singurică, acasă!
Crema de epilat ori lama sunt același lucru, ești fată, nu băiat!
Pa, pa.

| onlyagirl a răspuns:

Iti recomand sa faci asta cu ceara.eu regret ca nu am facut asta de la inceput, pentru ca acum parul a crescut foarte gros, e mai des ...asa ca durerea de la ceara va fi mult mai usor de suportat pentru ca firul de par nu e asa gros prima data.roaga o fata mai mare, care stie si o sa iti arate cum se foloseste.crede-ma ca e mult mai bine asa.bafta :*

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Veet sau Avon. Veet are o gama sensitive, pentru piele sensibila, dar are un miros intepator. Avon in schimb... nu numai ca miroase mai bine, dar lasa si pielea catifelata.

| ImAUnicorn a răspuns:

Cu cearăbatting eyelashes