| Emmy125 a întrebat:

Cu ce se pot trata urmele lasate de punctele negre? Nu ma refer la urmele lasate de cosuri, pentru ele am fost la cosmetica si imi fac dermabraziune. Intreb de urmele lasate de punctele negre.Acele "cratere" ramase. Nu stiu ce sa le fac si apar din ce in ce mai multe sad

Răspuns Câştigător
| edithgabriela2000 a răspuns:

Eu te-as sfatuii sa incerci Zinerit...este foare bun pentru aceste probleme sau si mai bine daca ai avea aloe dar natiurala sa te dai seara cu lichidul din funze...am avut aceeasi problema si de cand folosesc aceste doua remedii nu imi mai apar decat foarte rar big grin sper sa te ajute acest raspuns