| Punctulets_2945 a întrebat:

Cum imi pot decolora parul de pe burta si de pe spate(de preferat retete home-made)? (sunt fata) Multumesc! Funda :X

Răspuns Câştigător
| mean a răspuns:

- Apa oxigenata (100g) - se uda parul cu apa oxigenata, se lasa 15-20 minute apoi se spala.
- Floare de musetel (100g) + apa (1 litru). Se fierbe musetelul in apa pâna scade cantitatea la jumatate. Se uda parul de 2-3 ori pe saptamâna.

6 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Cu apa oxigenata si atat!

| Punctulets_2945 explică:

@raulrauzan: nu am par mult, e putin, dar ma deranjeaza foarte tare big grin

| vεηiη a răspuns:

Cu bic-ul smug

| DEX a răspuns:

Da-i cu diluant devil sau da-i cu ace, Vanish smugsmug

| rauzan94 a răspuns:

Eu stiu ca fetele nau par pe burta ca si barbati! laughing

| Anaid_1048 a răspuns:

Am auzit ca apa oxigenata e ok.