| miha12love a întrebat:

Cum imi pot schimba forma unghiilor. Ale mele sunt scurte si patrate, si le vreau lungi si cu o forma mai alungita.

Răspuns Câştigător
| Ceriik a răspuns:

Doar cu pila.Le lasi sa creasca, apoi le dai tu ce forma vrei.

4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Ahh...le lasi sa creasca si apoi le pilesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Trebuie lasate sa creasca mult, apoi le poti da forma dorita.
Te pup!

| MonnicaM a răspuns:

Cu pila. Daca nu te descurci, du-te la un salon.happy

| andanina a răspuns:

Ca sa iti creasca unghiile mai repede poti sa umpli un lighean cu apa si sa le ti acolo ceva vreme si dupa ce le ai mai lungi le dai forma dorita cu pila de unghii