| mysteriouswoman6905 a întrebat:

Buna! Cum ma pot machia daca sunt bruneta(mai mult spre negru), ochi caprui si tenul deschis? DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Ochii: tonuri neutre de maro (pentru zi), negru, gri, bleumarin, albastru electric, verde inchis, mov, violet, pruna, roz (pentru seara).
Eye-liner: maro inchis sau gri antracit
Obrajii: blush roz spre rosu, maroniu
Buze: rozuri transparente si lucioase, piersica deschisa, auriu, bej
Fond de ten: nuanta de roz-bej

| MoneyMoney a răspuns:

Păi la avatar arăţi FOARTE blondă, care este de fapt realitatea!?!?!

| mysteriouswoman6905 explică (pentru MoneyMoney):

In imaginea de la avatar este taylor swift...nu eu.

| mysteriouswoman6905 explică (pentru MoneyMoney):

La avatar am o poza cu Taylor Swift.

| MoneyMoney a răspuns (pentru mysteriouswoman6905):

Dacă aveam o poză cu tine mi-ar fi fost uşor să-ţi dau un răspuns, aşa că...