| LikeABossBaby a întrebat:

Buna :* cum masi puteam imbraca pentru prima zi de scoala avand in vedere ca trec pe clasa a 8-abig grin multumesc:X:*

12 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
geansi skinny,cu o camasa,bluza,niste margelute in genul celor de la accesorize,cu un pulover cu maneci bufante,balerini,sau ai putea opta pentru o rochita cu imprimeu, sau simpla midi cu un bolerou, sacou pe deasuprahappy

| EmaEmax a răspuns:

Clasa a 8 a si nu sti sa te imbraci in prima zi de scoala? Ma rog...trebuie sa fie cat mai decent dar nici foarte plictisitor,o pereche de blugi skinny intr-o culoare mai inchisa, un tricou cu un imprimeu simplu, tenesi si eventual o vestuta neagra sunt de ajuns iar ca accesorii.hmm.un ceas, un lantisor cu un pandativ mic sau o bratara finuta...winking depinde si de stilul tau normalwinking

| LikeABossBaby explică:

Ma scuzati va rog chiar am o mare problema cu tastaturasad

| Dreamer a răspuns:

Ca fata ar trebui sa te imbraci in ce te simti tu mai sexy, confortabil si sigura pe tine in acelasi timp.
PS: Tine cont ca moda n-ar trebui sa dicteze trend-ul, dar felul in care te simti in hainele pe care le porti conteaza foarte mult happy.
Sfatul meu: Alege blugi conici, un imprimeu lejer / un maieu alb mulat + peste o jacheta scurta de piele neagra (daca este cazul, in functie de vreme). NU asorta culorile! Intr-o zi insorita ai nevoie de contrast, iar intr-o zi posomorata de toamna ai nevoie de culoarewinking

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Doamne, da ce intrebări mai sunt și astea?
Asta știi denotă? Lipsă de personalitate și incompetența de a face propriile alegeri.
Dacă unul dintre useri îți va spune să te îmbraci cu fustă lungă și neagră, bluza neagră largă și batic roz în cap, adică va da un răspuns la caterincă, ca să vezi și tu ce înseamnă astfel de probleme, după aceea vei spune că vai, nu merită să stai pe acest site.
Dar de fapt, nu vă uitați ce întrebări puneți.
Pa-pa.

| xNoNaMe a răspuns:

Treci clasa a 8-a si tot nu stii sa scrii cat de cat corecttongue laughing

Răspuns utilizator avertizat
| andyspider a răspuns:

In primul rand, nu vreau sa te superi dar schimbati tastele de la tastatura ca is cam incurcate si mai si lipsesc cateva happy. In al doilea rand incerca sa pui din nou intrebarea!

| nirolf_8483 a răspuns:

Depinde de stilul pe care il abordezi.Insa poti sa te bucuri de promotia de la http://vip-style.ro.Gasesti tot ce-ti trebuie la preturi accesibile. Enjoy:)

| AnaMaria72 a răspuns:

Eu zic sa te imbraci cu niste blugi negri foarte mulati cu niste balerini albi in picioare(sau niste tenisi negri cu tinte)depinde de stilul tau happy
..in sus o bluza alba cu un imprimeu gri sau negru...si depinde de vreme... poate si o gecuta neagra de pliele!