| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce m as putea imbarca in prima zi de scoala. avand in vedere ca sunt mai plinuta. 55 kg la 1.58 inaltime big grin si ca trec in clasa a9a happy. multumesc!

2 răspunsuri:
| LadyZuza a răspuns:

Poti opta pentru niste pantofi cu platforme si o pereche de blugi negri, peste poti lua o bluzita sau tricou foarte colorat, cu imprimeu, se poarta albastru intens, rosu, roz, alb, negru dar si culorile calde si neutre! poti lua peste un sacou cu maneci trei sferturi, poti lua o geanta mare si accesorii! intotdeauna cand adaugi cercei pune si o bratara, cand vrei colier pune in urechi cercei foarte micuti si simpli, iar cand pui inel nu adauga bratari! Asta ar fi varianta ceva mai eleganta, pentru varianta sport ai optiuni!