| anonim_4396 a întrebat:

cum pot bloca o persoana pe facebook daca nu o am in lista? Inteleg.ii scriu numele la persoane blocate dar asta inseamna ca blochez acea persoana sau toate persoanele care au acel nume? scuzati categ.

Răspuns Câştigător
| CTLN a răspuns:

Pai dupa ce scrii numele persoanei pe care vrei sa o blochezi apesi butonul BLOCHEAZA si iti apare numele catorva persoane si tu alegi persoana si dupa apesi Blocheaza din stanga numelui! Si l-ai blocat :d funda? Am raspuns primul happy si bine happy

| CTLN a răspuns (pentru CTLN):

Pardon...din dreapta nu din stanga numelui laughing il vezi tu oricum laughing

2 răspunsuri:
| BunnyRabbit a răspuns:

Poti alege persoana...