| Cristi7Cristinel a întrebat:

Exista vreo metoda pentru a bloca pe cineva pe Facebook, dar fara a mi-l mai arata in lista de persoane blocate?
Sau macar sa nu imi mai apara respectivul la "Cauta persoane, locuri si lucruri".
Multumesc, o vara frumoasa.
P.S:

3 răspunsuri:
| spiridus25 a răspuns:

Http://solutiipc.ro/blocheaza-o-persoana-pe-facebook/
http://www.libertatea.ro/......45736.html
4facebook.ehu/prietenii-tai-in-facebook/38-prietenii-tai-din-facebook/prietenii-tai-din-facebook/121-cum-blochez-pe-cineva-pe-facebook.html

| Cristi7Cristinel explică (pentru spiridus25):

Stiu cum sa blochez pe cineva... Insa eu vreau sa nu imi mai apara respectiva persoana la "Persoane blocate" (si totusi sa fie blochata).

| spiridus25 a răspuns (pentru Cristi7Cristinel):

Nu cred ca merge sa nu o vezi la persoane blocate.