| CristinaKti a întrebat:

Buna cum pot sa`mi pun la google chrome acele iconite sau cum le zice unde pot sa`mi pun mai multe site`uri si cand deschis pagina sa dau pe ce site vreau imi apare tot google ca pagina de start am dat Ctrl+D si mi-a aparut acolo sa scriu ce pagina de start vreau sa am da nu stiu ce sa scriu. fundita

Răspuns Câştigător
| Adryan657 a răspuns:

Pai fiecare pagina care iti place o marchezi ca favorita(la finalul linkului in dreapata de tot) si cand deschizi un nou tab iti apare susbig grin
sper ca te'am ajutatbig grin
funda?