| mona01 a întrebat:

Folosesc Chrome si cand dau new tab imi apare mare google si mai jos niste iconite albe in care erau niste pagini pe care le-am sters, presupun cele mai folosite. Cum pot sa sterg de tot acele iconite albe?

Răspuns Câştigător
| ZethKode a răspuns:

Buna! Dupa ce google chrome si-a facut noul update, acele "iconite" albe nu mai pot fi sterse deoarece google-ul le foloseste pentru a salva paginile cele mai vizitate de tine. Bafta!

4 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Apare pe undeva pe patratele sau undeva langa, un X. Acolo apesi si se sterg.

| mona01 explică (pentru j1NNNx):

Aia am facut dar iconitele propriu zise nu dispar

| Vali011201 a răspuns (pentru mona01):

Dezinstaleazal si instaleaza-l din nou si nu o sa-ti mai apara!

| K0sti a răspuns (pentru mona01):

Nu poti! In plus sunt foarte utile!