| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de vopseaua neagra din par? Nu am folosit o vopsea cu amoniac.Am mai fost vopsita fara amoniac,era un saten inchis,oricum s-a dus la cateva spalari. M-am vopsit acum o luna bruneta.S-a estompat destul de mult negrul la radacini capatand nuante aramii(parul meu natural ) dar la varfuri nu pare sa-si piarda din intensitate. Vreau cateva idei, fara decolorat.Multumesc :*!

1 răspuns:
| Soriiiiiiiina a răspuns:

Hei:*
Eu am parul blond-saten foarte deschis, nici eu nu stiulaughing dar am folosit galbenus de ou, si sa stii ca mi-a deschis nuanta destul de multhappy
Nu stiu daca ajuta si la vopsea dar poti incerca, sau cu ceai de musetel iar am auzit ca deschide nuanta.
Ca sa scapi de ea cu totul chiar nu stiu, dar sper sa te ajute galbenusul cat de cat, si la decolorant sa nu apelezi. iti distruge parul, stiu ce spunlaughing
Bafta, dear:*