| Farcas_Alina_1979 a întrebat:

Cum sa-mi fac parul la scoala? Am parul lung, saten, nu am voie cu parul despletit.
Cum sa ma imbrac?
Blugi rosii,bluza alba,uniforma,geaca rosie/gri

sau
blugi abastrii,bluza gri,uniforma,geaca neagra/roz

sau
pantaloni albastrii cu fermoare decorative,bluza alba/gri,geaca rosie/gri

sau
pantaloni negrii,bluza alba/gri, geaca rosie/gri

Va rog raspundeti-mi, si spuneti-mi combinatia potrivita! :*

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

De ce sau? De ce nu iei fiecare din aceste outfituri intr-o zi? Nu inteleg. Eu zic ca merg toate fara primul, pantalonii rosii mi se par urati mai ales ca-i combini cu alb si e deranjant rau contrastul.