| 女時日水한국어 a întrebat:

Cum se aplica nuantatorul pe par? Eu am incercat sa il combin cu apa si dupa m-am spalat dar a iesit verde ( eu sunt satena), cum ar trebui sa il aplic sa iese albastru?

2 răspunsuri:
| HahahaAb a răspuns:

Ce fel de nuantator folosesti? Sau mai bine zis ce culoare? Nuantatorul se aplica pe parul umed si se lasa 5-10 minute.Nu trebuie sa-l combini cu apa. Eu asa stiu, eu asa il folosesc si merge.

| CausingCatastrophy a răspuns:

Pai de la ce firma ai nuantatorul? nu cred ca trebuia sa-l combini cu apa.