| ericka9 a întrebat:

Hei.Cum se aplica nuantatorul? Mi-am luat de la farmacie albastru de metil dar nu stiu cum si cu ce sa-l aplic pe parsad. Ajutooor.
Funda+voot.

5 răspunsuri:
| s3xy0girl20 a răspuns:

Eu mi-am facut un verd einhis cateva suvite pui intr-un pahar sau inturn bol depinde cat rei sa-ti fac iapru catva suvite sua tot parul eu am pus intr-o cescuta apa si acolo am pus nuntator si am inmuiat vata si am dat pe suvite si am stat sa se usuce, cel putin asa am facut eu nu stiu daca ii bine
Sper ca te-am ajutat:*

| membrugirl2010 a răspuns:

Hei :*, in primul rand albastrul de metil nu este nuantator tongue.
Il pui pe o bucata de vata/ un betisor de urechi/ discheta demacheanta/ perie de dinti si dupa il aplici pe par.
Succes. Funda happy?

| Anonim69 a răspuns:

Pai pui pe un disc d-ala de demachiere sau pe o bucata de vata si-ti dai pe par, vezi ca o sa mozolesti pe acolo, ia masuri de precautielaughing.

| Anastasiaa a răspuns:

Daca vrei sa iti faci tot parul verde verde (in caz ca il ai blond) atunci pui intr-un castron mai mare, cat sa iti incapa capul, o cantitate mare de albastru de metil sau daca vrei doar o o tenta de verde-albastru, atunci pune mai multa apa, si mai putin albastru de metil, dar nu foarte putin ca nu are efect laughing. si trebuie doar sa iti clatesti parul in apa aia. eu asa am facut de fiecare data si a mers big grin. Succes big grin.

| Kidoo24 a răspuns:

Ca sa nu fie prea concentrat pune intr-un borcan sau asa ceva apa si solutia iar dupa aceea iti bagi skolo suvita si stai acolo sau eventual daca vrei pe tot parul trebuie sa te pui cu capul deasupra chiuvetei si pui pe cineva cu o pereche de manusi sa toarne cate putine solutie si sa amestece parul ca sa ajunga peste tothappy chiuveta, vana sau in ce ai facut asta se poate curata cu clorhappy succes:* funda? am fost si eu facuta cu violet de gentiana