| AnaQ a întrebat:

Cum se utilizează serumul pentru față BiotinPolymer Complex de la Dr. Fuchs Cosmetics, și gelul pentru curățare de la BJ (Beate Johnen)?

Întrebări doar pentru cunoscători.

Cel mai bun, rapid și folositor răspuns va primi fundă!

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Credeam ca BJ e ce la altceva...
Seara sau când nu ai machiaj pe fata. Gelul îl poți folosi și înainte sa te machiezi, dar și după, cum îți place ție.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu au instructiuni de folosire? E doar un gel de curatare, care in general se foloseste dupa ce te demachiezi. Nu vad ce instructiuni speciale ar avea. Apoi serumul se foloseste dimineata si seara, inainte de crema hidratanta.

| Flavianadx a răspuns (pentru Catrice):

Cam mistocar ala care a facut gel de curatat fata BJ laughing

| AnaQ explică (pentru Aasdfghj):

În mod normal atunci când folosești un serum și gelul de curățare trebuie introdus într - un anumit moment al zilei în rutina tenului, de asta am întrebat.

| Aasdfghj a răspuns (pentru AnaQ):

Este doar un gel de curatare. Nu e ca si cum introduci un acid exfoliant. straight face Ma rog, eu folosesc acizi si serumuri si doar le-am introdus treptat in rutina de ingrijire, nu la o anumita ora sau asa ceva. Daca crezi ca asa trebuie sa procedezi, cauta pe Facebook grupuri de ingrijire sau poate chiar despre produsele pe care le folosesti tu si intreaba acolo.