| viky98 a întrebat:

Intrebare pentru fete.Pentru cele care ati mai incercat:lotiunea tonica pentru cosuri sau gelul de curatare pentru cosuri de la Avon sunt bune? Care dintre ele e mai bun? Daca la voi nu au dat rezultat ce altceva imi recomandati? Fundita la cel mai complex raspuns. Voturi in rest.Vereau cat mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| deutsaaa a răspuns:

Cea mai buna este lotiunea tonica pentru cosuri...eram plina de cosuri si vreo saptamana-2 m-am dat cu ea dimineata si seara si mi.au trecut. daca vrei mai umlte informatii despre orice produs Avon da add: sufar_din_cauza_tha :*

7 răspunsuri:
| ella1515 a răspuns:

Sunt total de acord cu ce a zis SparklingAngel. sa stii ca e foarte buna acea crema de la Elmiplant, eu folosesc si Lotiune tonifianta pentru tenul mixt / normal si nu e nici scump dar depinde si de tenul fiecaruia eu am avut o crema scumpa de la Roche Pose am dat o gramada de bani ca cica e foarte buna si nu s-a intamplat nimic pe cand la o prietena aproape ca numai avea cosuri depinde de ten.

| SparklingAngel a răspuns:

Mai bine cumperi de la Elmiplant, sunt mai eficiente.Iti recomand crema anti-imperfectiuni http://www.elmiplant.com/ro/Hidratare/Crema-Hidratanta-Anti-Imperfectiuni

| Bianca_1513 a răspuns:

Da eu folosesc de multi timp si sunt folositoare daca le folosesti regulat. happy

| Samarra a răspuns:

Lotiuniile! pentru cosuri si pentru puncte negre sunt suuuper bunewinking

| deutsaaa a răspuns:

Dami add la id meu ca sa vbm mai multe si poate te.ar interesa sa te inscri ca reprezentant sh ai mai multe oferte sh cadouri in fiecare luna + ca poti avea un discount intre 15%-40% te astept:*

| alexandra5251 a răspuns:

Buna,gelul de curatare este mei bun, eu iti recomand un exfoliant pentru cosuri si 3in 1 gel de curatare/gel exfoliant si masca pentru fata. Poti incerca alte produse sa vezi care se potriveste tenului tau.

| Tpuintrebari a răspuns:

De la Avon cele mai bune produse pentru ingrijirea fetei sunt cele din gama PlanetSpa. Sunt chiar eficiente big grin