| anonim_4396 a întrebat:

Am şi eu câteva întrebări :
Cum pot excita o fată şi care sunt cele mai slabe puncte pentru ca o fată să fie excitata?
Cum aflu dacă o fată mă place pe mine sau pe alt cineva?
Cum este mai bine să săruţi o fată şi cum se sărută?

Cel mai bun răspuns va primi "FUNDĂ"!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca fata se pupa cu altcineva, asta inseamna ca te place pe tine. Punctele sensibile ale unei fete sunt bijuteriile veritabile.

| jamal000 a răspuns:

Cred ca sanii si fara indoiala organul genital!

O inviti in oras in doi si daca accepta si rezonati te place.

Sarutul e schimbul de saliva cu capul intr-o partetongue

| buzeduulci a răspuns (pentru jamal000):

Nu toate fetele se excita in zona sanilor. mai degraba as preciza : gatul, urechea, clavicula, glezna... si mai apoi zona genitala.

| Nestii a răspuns:

Gatul, in general laughing