| alice1136 a întrebat:

Cum se vede albastrul de metil pe parul saten deschis? si cum se aplica?

Răspuns Câştigător
| bia0000 a răspuns:

In general se aplica pe parul blond si ies suvite verzi albastrui nu iese albastru puternic s-ar putea sa iasa si pe parul tau dar ai grija ca o lasi albastru pe perne dar si pe bluze pentru ca se ia foarte usor dupa cateva spalari nici nu o sa se mai cunoasca

2 răspunsuri:
| queerkulture a răspuns:

Dacă vrei să te faci albastră (da' albastră, ai grija xD ), mai întâi decolorează-ți părul și dă-te dupa aia cu albastru de metil. Dar vezi că nu e permanent, după câteva spălări începe să se ia.
Dacă vrei doar șuvițe, am observat că de obicei bate un pic în verde. Anyway, încearcă, vezi ce-ți iese.

| alice1136 explică:

@queerkulture eu ma gandeam doar la cateva suvite dar nici ideea ta nu-i rea happy